Hotel Louny Zlaty Lev
 
ADRESA Hotel Zlaty Lev
Na Valich 620
Louny 44001
Czech Republic
Hotel-Louny-Zlaty-Lev@cz-hotel.eu
AKTUÁLNE POČASIE
Denná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: -1 °C
Vietor: 23 m/s
Hotel Zlaty Lev ubytovanie Louny Aktuálne počasie jasno
Hotel Louny Zlaty Lev - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Louny Zlaty Lev - možnosť pripojenia na internetHotel Louny Zlaty Lev - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Louny Zlaty Lev - hotel má reštauráciuHotel Louny Zlaty Lev - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Louny Zlaty Lev - akceptuje creditné karty VISAHotel Louny Zlaty Lev - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Louny Zlaty Lev - akceptuje creditné karty JCBHotel Louny Zlaty Lev - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Louny Zlaty Lev - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Louny Zlaty Lev - Iybz sú vybavené televízoromHotel Louny Zlaty Lev - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Louny Zlaty Lev - Izby s vlastnou toaletouHotel Louny Zlaty Lev - v izbach je telefon
 
Odporúčajte tyto stránky:

*** Hotel Zlaty Lev / Louny

Hotel Zlatý Lev
je situovaný v bezprostrednej blízkosti centra Loun. Počas vášho pobytu nebudete ničím rušení, pretože štvrť, v ktorej Hotel Zlatý Lev nájdete, patrí medzi mimoriadne pokojné oblasti Loun. Historická budova prešla kompletnou a rozsiahlou rekonštrukciou v roku 2007, teda hotel je maximálne prispôsobený pohodliu a potreby hostí.

Hotel Zlatý Lev ponúka :
skutočne reprezentatívne ubytovanie v centre Loun. Vybrať si môžete z niekoľkých typov ubytovania. Či už sa v Lounech ocitnete sami, s partnerom či rodinou, Hotel Zlatý Lev ponúka komfortné ubytovanie podľa Vašich potrieb.

Ubytovanie : 2 apatrmány, 6 dvojlôžkových a 3 trojlôžkové izby. Každá izba alebo apartmán je vybavený vlastnou kúpeľňou a WC, LCD televízorom s príjmom satelitného signálu, telefónom a trezorom. Samozrejmosťou je Wi-fi pripojenie k internetu. V každej izbe je bohato zásobený minibar, apartmány majú navyše chladničku a kuchynku. Ubytovacie priestory vo 2. poschodí sú vybavené klimatizáciou.

Reštaurácia a stravovanie :
Gurmáni by si určite nemali nechať ujsť návštevu štýlovej hotelovej reštaurácie, ktorá ponúka široký výber jedál, ktoré personál kuchyne připavuje s láskou a starostlivosťou podľa najnovších trendov gastronómie. Pre milovníkov dobrého vína - V hotelovom "sklípku" si môžete dopriať príjemné a kľudné posedenie nad pohárikom kvalitného moravského alebo zahraničného značkového vína z jedného z najobsiahlejších vínnych lístkov v Lounoch.

Zlatý Lev hotel ubytovanie Louny služby :
Hotel disponuje vlastnou práčovňou s možnosťou vyžehlenia odevov. Má vlastné parkovisko oproti hotelu, ktoré je na noc uzamknuté. Internet WIFI pripojenie po celej budove a na všetkých izbách LCD televízory, všetky izby majú trvalo zapojený satelit s ponukou viac ako 600 programov vo všetkých jazykoch. Recepcia ponúka vždy teplú kávu Segafredo, počítač s internetom, slúchadlami a web kamerou pre hotelových hostí zdarma. Na recepcii je možné zakúpiť hygienické potreby, cigarety, nealkoholické a alkoholické nápoje alebo si zapožičať fén.

Cieľom hotelu Zlatý Lev v Lounoch je ponúknuť komfortné ubytovanie na reprezentatívnej úrovni, avšak za prijateľnú cenu. Naším želaním je, aby ste z Hotelu Zlatý Lev odchádzali maximálne spokojní a radi sa vracali.