Hotel Louny Zlatý Lev
 
ADRESA Hotel Zlatý Lev
Na Valích 620
Louny 44001
Česká Republika
Hotel-Louny-Zlaty-Lev@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Zlatý Lev ubytování Louny Aktuální počasí jasno
Hotel Louny Zlatý Lev - Služba na recepci je 24 hodinHotel Louny Zlatý Lev -  je k dispozici připojení na internetHotel Louny Zlatý Lev - K hotelu přísluší parkovištěHotel Louny Zlatý Lev - disponuje restauracíHotel Louny Zlatý Lev - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Louny Zlatý Lev - přijímá kreditní karty VISAHotel Louny Zlatý Lev - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Louny Zlatý Lev - přijímá kreditní karty JCBHotel Louny Zlatý Lev - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Louny Zlatý Lev - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Louny Zlatý Lev - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Louny Zlatý Lev - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Louny Zlatý Lev - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Louny Zlatý Lev - na pokojích je telefon
 
Doporučte tyto stránky:

*** Hotel Zlatý Lev / Louny

Hotel Zlatý Lev
je situován v bezprostřední blízkosti centra Loun. Během vašeho pobytu nebudete ničím rušeni, jelikož čtvrť,ve které Hotel Zlatý Lev najdete, patří mezi mimořádně klidné oblasti Loun. Historická budova prošla kompletní rekonstrukcí v roce 2007, tudíž hotel je maximálně uzpůsoben pohodlí a potřebám hostů.

Hotel Zlatý Lev nabízí :
skutečně reprezentativní ubytování v centru Loun. Vybrat si můžete z několika typů ubytování. Ať už se v Lounech ocitnete sami, s partnerem či rodinou, Hotel Zlatý Lev nabízí komfortní ubytování dle vašich potřeb.

Ubytování : 2 apartmány, 6 dvoulůžkových a 3 třílůžkové pokoje. Každý pokoj či apartmán je vybaven vlastní koupelnou a WC, LCD televizorem s příjmem satelitního signálu, telefonem a trezorem. Samozřejmostí je Wi-fi připojení k internetu. V každém pokoji je bohatě zásobený minibar, apartmány mají navíc ledničku a kuchyňku. Ubytovací prostory ve 2. patře jsou vybaveny klimatizací.

Restaurace a stravování :
Gurmáni by si zajisté neměli nechat ujít návštěvu stylové hotelové restaurace, jež nabízí široký výběr jídel, která personál kuchyně připravuje s láskou a péčí dle nejnovějších trendů gastronomie. Zklamáni zajisté nebudou ani milovníci dobrého vína. V hotelovém sklípku si můžete dopřát příjemné a klidné posezení nad sklenkou kvalitního moravského či zahraničního značkového vína z jednoho z nejobsáhlejších vinných lístků v Lounech.

Zlatý Lev hotel ubytování Louny služby :
Hotel disponuje vlastní prádelnou s možností vyžehlení oděvů. Má vlastní parkoviště naproti hotelu, které je na noc uzamčeno. Internet WIFI připojení po celé budově a na všech pokojích LCD televizory, všechny pokoje mají trvale zapojený satelit s nabídkou více než 600 programů ve všech jazycích. Recepce nabízí vždy teplou kávu Segafredo, počítač s internetem, sluchátky a web kamerou pro hotelové hosty zdarma. Na recepci je možno zakoupit hygienické potřeby, cigarety, nealkoholické a alkoholické nápoje nebo si zapůjčit fén.

Cílem hotelu Zlatý Lev v Lounech je nabídnout komfortní ubytování na reprezentativní úrovni, avšak za přijatelnou cenu. Naším přáním je, abyste z Hotelu Zlatý Lev odcházeli maximálně spokojeni a rádi se vraceli.